ال سی دی کابل - Acer Aspire 1356

تاسیس در سال 2005
نوت بوک کامپیوتر تماس بگیرید اطلاعات

ال سی دی کابل Acer Aspire 1356

  RSS for computer part کاتالوگ » نوت بوک » ال سی دی کابل » حساب شما  |  محتواي کارت  |  خريد   

[30.24€] - [207.3 ریال ایران]

محصولات در بورس. 6 ماه ضمانت
Acer Aspire 1356 توصیف :

Acer Aspire 1356

#1 DD0ZP1LC001

طبقه : ال سی دی کابل

در اغلب موارد شما باید ببینید که ذکر شده در بالا مرجع ذکر شده است در صورتی که این مورد، بررسی عکس ارسال شده است.

نشانه های یک کابل LCD معیوب

بیشتر از زمان کابل معیوب باعث می شود صدای هیس کردن بر روی صفحه نمایش زمانی که کامپیوتر ACER ASPIRE 1356 خود را روی صفحه نمایش شما حرکت می کند.

شما همچنین می توانید در صورتی که کابل واقعا شکسته یک صفحه خالی، به دنبال این علائم همچنین می تواند به این معنی است که مانیتور خود را و یا کارت گرافیک در ACER ASPIRE 1356 کامپیوتر شما یک مشکل.

در موارد بسیار نادر، ممکن است یک مشکل را به عنوان رنگ RGB روی صفحه نمایش شما وجود دارد در حالی که هنوز در این مورد ACER، ممکن است با توجه به مانیتور شما و یا کارت گرافیک ACER

چگونه به تغییر کابل خود را به طور موثر؟

ابتدا دستکش آنتی استاتیک برای جلوگیری از هر گونه خطر اتصال کوتاه در هنگام دست زدن به ACER ASPIRE 1356 نوت بوک خود را قرار داده است. شما می توانید صفحه نمایش از بالا از کامپیوتر حذف و حذف مقابل از پوست قبل از ACER، حذف لولا بریزید و روی صفحه نمایش، بیشتر از زمانی که شما نیاز به حذف نوار است که در خدمت به عنوان حفاظت به unclip افقی (به طوری مستقیم) کابل اتصال سعی نکنید به جلو و به دلیل این که شما به قسمت فلزی و تغییر شکل خواهد بود این بازی وجود دارد که اتصال ضعیف می شود.

سپس به دنبال کامپیوتر ACER قاب جلو و یا حذف آشکار تمام یا بخشی از صفحه لمسی برای دسترسی به اتصال ACER مادربرد وجود دارد، مراقبت از اتصال عمودی خود را بهبود می یابند در غیر این صورت شما خواهد شد پین بر روی مادربرد را خم کرده و آن را باید جایگزین مادربرد.

بین این دو نیز وجود دارد که فقط unclip اتصال کابل واقع اینورتر شما ACER ASPIRE 1356. (البته توجه داشته باشید که مدل های جدید ACER است، وجود دارد چرا که آنها یک فناوری اینورتر LED است. مراقب باشید هر چند، پلاگین بکشد و نه پسر، چرا که در معرض خطر است که به شما cassiez وجود دارد است.

هنگامی که دوباره بهم وصل، مهم است که برای قرار دادن یک نوار بر روی اتصال را در بالای صفحه نمایش.

 Acer Aspire 1356


تحویل : 7 روز. محصول فروش مجدد. 100٪ کار - 100٪ تست شده

جدید: مطلع یک محصول جدید با همان قیمت به درخواست برای اظهار نظر در مورد خرید (زمان تحویل طولانی: 18 -22 روز برای یک محصول جدید)

مشتريهاي اين کالا همچنين خريداري کرده اند:

  جستجوي سريع


 
6 ماه گارانتی


تحویل : 7 روز
  کارت خريد  
0 قلم