صفحه کلید - fujitsu lifebook a514

تاسیس در سال 2005
نوت بوک کامپیوتر تماس بگیرید اطلاعات

fujitsu lifebook a514

  RSS for computer part کاتالوگ » نوت بوک » صفحه کلید » حساب شما  |  محتواي کارت  |  خريد   

[96.24€] - [659.73 ریال ایران]

محصولات در بورس. 6 ماه ضمانت
fujitsu lifebook a514 توصیف :

fujitsu lifebook a514

QWERTY US

#1 cla-a514

طبقه : صفحه کلید

علائم یک FUJITSU LIFEBOOK A514 صفحه کلید معیوب است.

صفحه کلید شما ممکن است معیوب اگر برخی از کلید های به طور کلی کار نمی کند زمانی که آن را به دلیل مایع ریخته شده است، این کلید ها کاملا نزدیک (مثال AZES). علاوه بر این، هنگامی که جریان مایع، آن است که معمولا تنها بخشی از صفحه کلید FUJITSU LIFEBOOK A514 دیگر کار نمی کند.

مراقب باشید، اگر تمام صفحه کلید دیگر این نسخهها کار میکند، ممکن است فقط اتصال جابجا شده است و یا زمانی که FUJITSU LIFEBOOK A514 مادربرد دارای یک مشکل است.

اگر به کلید چوب یا غرق شر، قبل از به دنبال جای یک کلید مکانیزم حذف و به درک آنچه اشتباه است (آن را به آرامی) خریداری کنید.

انتخاب صفحه کلید.

صفحه کلید FUJITSU LIFEBOOK A514 شامل ارجاع به عقب است، عاقلانه است که برای بررسی این منابع هستند مشابه با خود را حتی اگر یک کامپیوتر FUJITSU مدل می تواند مارک های مختلف صفحه کلید سازگار است. همچنین رنگ و زبان خود را به عنوان منابع برای همین از این به زبان آن معنا نیست بررسی کنید.

تغییر صفحه کلید

در اکثر موارد، یک یا دو پیچ برگزاری FUJITSU LIFEBOOK A514 صفحه کلید پشت FUJITSU کامپیوتر، همه که در بالای صفحه کلید و در نزدیکی نوار (پوسته پلاستیکی) کوتاه است و یا کلید قدرت وجود دارد، شما فقط باید به فشار دکمه را با یک پیچ گوشتی تخت می شود قادر به انجام (انجام آن را به آرامی) در یک مورد دیگر که شما نیاز دارید برای حذف دکمه باند قدرت به این دلیل به جای کلیپ، پیچ شما.

سپس شما فقط باید با پیچ گوشتی اتصال صفحه کلید unclip. هشدار، اتصال به عمودی را حذف کنید! شما ممکن است که اتصال بر روی مادربرد و FUJITSU اتصال انجام نمی دوباره آن را آسیب می رساند.

قبل از سرهم FUJITSU LIFEBOOK A514 تست از کامپیوتر خود را با صفحه کلید بیرون آمد، این امر می تواند مایه تاسف است برای دیدن هر اثری از یک درگیری.

نکات استفاده از

در تمام هزینه های اجتناب از ظرفیت مایعات در کنار صفحه کلید خود را و یا حتی خوردن بیش از FUJITSU LIFEBOOK A514 کامپیوتر شما، آن را نیز عاقلانه برای شستن دست های خود را هنگامی که شما با استفاده از صفحه کلید بیشتر است کثیف و باکتریولوژیک کامپیوتر. مشابه در مورد بیماری نزنید اگر خانواده خود را به بازگشت به استفاده و یا بهتر است هنوز برای پوشیدن دستکش (به خصوص برای حفظ کودکان کوچک کمی شکننده).

همچنین لازم است که گربه بالای موها در ایجاد مکانیسم بوجود می آیند. در نهایت می دانیم که کودکان عشق را به حذف کلید ها، اما آن را با چنین خشونت هایی است که آنها شکستن مکانیسم فشار از FUJITSU لپ تاپ شما

 fujitsu lifebook a514


محصول جدید است.
فهرست مراجع سازگار

a5i4 a5l4 as14 0werty owerty cia-a5i4 cia-a5l4 cia-a514 cla-a5i4 cla-a5l4 c1a-a5i4 c1a-a5l4 c1a-a514 cla-as14
  جستجوي سريع


 
6 ماه گارانتی


تحویل : 7 روز
  کارت خريد  
0 قلم